Faithfull FAISDS8210B SDS Plus Drill Bit 8mm OL: 210mm WL: 150mm Bulk 10
MPN
FAISDS8210B
2 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 8mm
Working Length: 150mm
Overall Length: 210mm
Bulk pack of 10 drill bits
Type Drill bit
Diameter 5.5mm
Overall Length 160mm
Qty 10
Working Length 100mm