Faithfull FAISDS16260 SDS Plus Drill 16mm OL: 260mm WL: 200mm
MPN
FAISDS16260
Available to back orderPlease contact us for lead time
Diameter: 16mm
Working Length: 200mm
Overall Length: 260mm
Type Drill bit
Diameter 4mm
Length 200mm
Overall Length 160mm
Working Length 100mm