Faithfull FAIPP950PRO Pro HSS Jobber Drill Bit Pack9.50mm OL:120mm WL:78mm
MPN
FAIPP950PRO
2 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 9.5mm
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm