Faithfull FAIPP900PRO Pro HSS Jobber Drill Bit Pack9.00mm OL:125mm WL:76mm
MPN
FAIPP900PRO
5 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 9.0mm
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm