Faithfull FAIPP850PRO Pro HSS Jobber Drill Bit Pack8.50mm OL:117mm WL:72mm
MPN
FAIPP850PRO
4 in stock, despatched in 2 working days
The FAIPP850PRO Professional Jobber Drill Bit has the following specifications:
Diameter: 8.5mm.
Pack quantity: 1.
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm