Faithfull FAIPP800PRO Pro HSS Jobber Drill Bit Pack8.00mm OL:115mm WL:70mm
MPN
FAIPP800PRO
15 in stock, despatched in 2 working days
The FAIPP800PRO Professional Jobber Drill Bit has the following specifications:
Diameter: 8.0mm.
Pack quantity: 1.
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm