Faithfull FAIPP750PRO Pro HSS Jobber Drill Bit Pack7.50mm OL:109mm WL:68mm
MPN
FAIPP750PRO
1 in stock, despatched in 2 working days
The FAIPP750PRO Professional Jobber Drill Bit has the following specifications:
Diameter: 7.5mm.
Pack quantity: 1.
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm