Faithfull FAIPP700PRO Pro HSS Jobber Drill Bit Pack7.00mm OL:107mm WL:67mm
MPN
FAIPP700PRO
Brand
Faithfull
EAN-13
Order Code
Country of Origin
China
View Full Product Range (26)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
5 in stock, despatched in 2 working days
The FAIPP700PRO Professional Jobber Drill Bits have the following specifications:
Diameter: 7.0mm.
Pack quantity: 1.
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm