Faithfull FAIPP650PRO Pro HSS Jobber Drill Bit Pack6.50mm OL:100mm WL:58mm
MPN
FAIPP650PRO
5 in stock, despatched in 2 working days
The FAIPP650PRO Professional Jobber Drill Bits have the following specifications:
Diameter: 6.5mm.
Pack quantity: 1.
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm