Faithfull FAIPP500PRO Pro HSS Jobber Drill Bits Pack(2) 5.00mm OL:85mm WL:50mm
MPN
FAIPP500PRO
20 in stock, despatched in 2 working days
The FAIPP500PRO Professional Jobber Drill Bits have the following specifications:
Diameter: 5.0mm.
Pack quantity: 2.
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm