Faithfull FAIPP450PRO Pro HSS Jobber Drill Bits Pack(2) 4.50mm OL:80mm WL:45mm
MPN
FAIPP450PRO
5 in stock, despatched in 2 working days
The FAIPP450PRO Professional Jobber Drill Bits have the following specifications:
Diameter: 4.5mm.
Pack quantity: 2.
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm