Faithfull FAIPP330PRO Pro HSS Jobber Drill Bits Pack(2) 3.30mm OL:65mm WL:35mm
MPN
FAIPP330PRO
15 in stock, despatched in 2 working days
The FAIPP330PRO Professional Jobber Drill Bits have the following specifications:
Diameter: 3.3mm.
Pack quantity: 2.
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm