Faithfull FAIPP1250PRO Pro HSS Jobber Drill Bit Pack12.50mm OL:150mm WL:98mm
MPN
FAIPP1250PRO
Brand
Faithfull
EAN-13
Order Code
Country of Origin
China
View Full Product Range (26)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
5 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 12.5mm
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm