Faithfull FAIPP1100PRO Pro HSS Jobber Drill Bit Pack11.00mm OL:140mm WL:90mm
MPN
FAIPP1100PRO
China
View Full Product Range (26)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
5 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 11.0mm
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm