Faithfull FAIPP1100 HSS Jobber Drill Bit Pre Pack 11.00mm OL:142mm WL:94mm
MPN
FAIPP1100
China
View Full Product Range (26)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
20 in stock, despatched in 2 working days
Manufactured to meet DIN 338 standard.
Size. 11.0 mm Dia.
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm