Faithfull FAIPP1050COB Professional Cobalt Jobber Drill Bit Pre Packed 10.5mm
MPN
FAIPP1050COB
China
View Full Product Range (27)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
5 in stock, despatched in 2 working days
Diameter: 10.5mm.
Overall Length:
Working Length:
Pack Size: 1.
Type Drill bit
Diameter 1.00mm
Length 34mm