Faithfull FAIPP100PRO Pro HSS Jobber Drill Bits Pack(3) 1.00mm OL:34mm WL:12mm
MPN
FAIPP100PRO
China
View Full Product Range (26)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
5 in stock, despatched in 2 working days
The FAIPP100PRO Professional Jobber Drill Bits have the following specifications:
Diameter: 1.0mm.
Pack quantity: 3.
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm