Faithfull FAIPP100 HSS Jobber Drill Bits Pre Pack (3) 1.00mm OL:34mm WL:12mm
MPN
FAIPP100
Brand
Faithfull
EAN-13
Order Code
Country of Origin
China
View Full Product Range (26)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
20 in stock, despatched in 2 working days
Manufactured to meet DIN 338 standard.
Size. 1.0mm.
Pack of 3
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Qty 3
Working 12mm