Faithfull FAIJ420PRO Professional HSS Jobber Drill Bit 4.20mm OL:78mm WL:43mm
MPN
FAIJ420PRO
Order in multiples of 10
20 in stock, despatched in 2 working days
PLEASE NOTE: These drill bits are priced individually but supplied only in bulk packs. Sizes up to and including 9mm are supplied in 10's. Larger sizes are supplied in 5's.
Type Drill bit
Diameter 1.0mm
Length 34mm
Min Qty MQ10
Working 12mm