Faithfull FAIFD115ZM3 Zirconia Abrasive Jumbo Flap Disc 115x22mm Mixed Grit 3Pk
MPN
FAIFD115ZM3
5 in stock, despatched in 2 working days
Type Flap Disc
Diameter 115mm
Bore Size 22.23mm
Quantity 3
Bore 22mm