Faithfull FAIBRPVC13SA PVC Saddleback Broom Head 325mm (13in)
MPN
FAIBRPVC13SA
Country of Origin
United Kingdom
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
20 in stock, despatched in 2 working days
Width:325mm (13in)
Socket:28mm
Broom head only
Type Broom
Socket 28mm (1.1/8in)
Width 325mm (13in)