Faithfull FAIBRPVC13H Broom PVC 325mm (13in) Head complete with Handle
MPN
FAIBRPVC13H
Country of Origin
United Kingdom
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
50 in stock, despatched in 2 working daysBack-order availability date - 16/05/2026
The Faithfull FAIBRPVC13H PVC broom with 325mm (13in) head complete with handle.
Type Broom
Handle 137cm (54in)
Socket 28mm
Width 325mm (13in)