Faithfull FAIBRPVC13FL PVC Flat Broom Head 325mm (13in)
MPN
FAIBRPVC13FL
Brand
Faithfull
EAN-13
Order Code
Country of Origin
United Kingdom
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
Available to back orderPlease contact us for lead time
Width: 325mm (13in)
Socket: 28mm
Broom Head only.
Type Broom
Socket 28mm (1.1/8in)
Width 325mm (13in)