Faithfull FAI1003S Stone Cut Off Disc 100 x 3.2 x 16mm
MPN
FAI1003S
China
View Full Product Range (7)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
20 in stock, despatched in 2 working days
1 x Faithfull Cut Off Disc for Stone 100 x 3.2 x 16mm
Type Cutting Discs
Diameter 100mm
Bore Size 16mm
Max RPM / m/s 15300 / 80
Thickness 3.2mm