EdgePoint EDGDBGP10230 GP10230 General-Purpose Diamond Blade 230mm
MPN
EDGDBGP10230
The EdgePoint GP10230 General-Purpose Diamond Blade has the following specification:
Diameter: 230mm
Bore: 22.23mm
Segment Height: 10mm
Segment Width: 2.6mm