Core Plus CORDBGP300E GP300E Elite General-Purpose Diamond Blade 300mm
MPN
CORDBGP300E
50 in stock, despatched in 4 working days
The CorePlus GP300E Elite General-Purpose Diamond Blade has the following specification:
Diameter: 300mm
Bore: 20mm
Segment Height: 12mm
Segment Width: 2.8mm