BOPLA 97418220.HMT1 Filotec flanged box Aluminium cooling fins
MPN
97418220.HMT1
6 in stock, despatched in 4 working days
Type Flanged box with cooling fins
Enclosure Length 105mm
Enclosure Width 48mm
Enclosure Height 220mm
Colour Aluminium (anodised)
Protection Rating IP40
Dim (L x W x H) 105 x 48 x 220 mm