BOPLA 92865200.HMT1 Alu-Topline desk Casing alu/acrylonitrile abs
MPN
92865200.HMT1
16 in stock, despatched in 4 working days
BOPLA manufactures the ATPH 1865-0200 ALU-TOPLINE_SET desk casing. It features dimensions of 181.2 x 200 x 68.2 mm, using aluminium and acrylonitrile butadiene styrene with an ecru and black (RAL 9005) finish. This casing is typically used for housing electronic components on desks.
Type Desk casing
Enclosure Length 181.2mm
Enclosure Height 68.2mm
Enclosure Width 200mm
Dimensions (L x W x H) 181.2 x 200 x 68.2 mm