BOPLA 92850250.HMT1 Alu-Topline desk Casing Aluminium 181x250x53.2mm
MPN
92850250.HMT1
Available to back order
BOPLA's ATPH 1850-0250 ALU-TOPLINE_SET is a desk casing made from durable aluminium and ABS in ecru and black. The compact dimensions of 181.2 x 250 x 53.2 mm make it ideal for housing electronic components and devices securely. This product is well-suited for professional and industrial environments requiring robust and sleek enclosures.
Type Desk casing
Enclosure Length 181.2mm
Enclosure Height 53.2mm
Enclosure Width 250mm
Dimensions (L x W x H) 181.2 x 250 x 53.2 mm