BOPLA 92850200.HMT1 Alu-Topline set desk Casing 181.2x200x53.2mm alum
MPN
92850200.HMT1
19 in stock, despatched in 4 working days
The BOPLA ATPH 1850-0200 ALU-TOPLINE_SET is a durable desk casing made of aluminium and ABS in ecru and black. Its dimensions are 181.2 x 200 x 53.2 mm, offering sturdy protection for electronic components. It is ideal for use in industrial, laboratory, or office environments.
Type Desk casing
Enclosure Length 181.2mm
Enclosure Height 53.2mm
Enclosure Width 200mm
Dimensions (L x W x H) 181.2 x 200 x 53.2 mm