BOPLA 92385250.HMT1 Alu-Topline desk Casing Aluminium IP65 black 1pc
MPN
92385250.HMT1
9 in stock, despatched in 4 working days
Type Desk casing
Enclosure Length 232.60mm
Enclosure Height 86.20mm
Enclosure Width 250mm
Dimensions (L x W x H) 232.60 x 250 x 86.20 mm