BOPLA 84826100.HMT1 Alubos ABPH robust black Aluminium Casing EMC damped
MPN
84826100.HMT1
Brand
BOPLA
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Hungary
View Full Product Range (21)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
7 in stock, despatched in 4 working days
Type Treaded casing
Enclosure Length 100mm
Enclosure Width 82mm
Enclosure Height 22mm
Colour Black
Protection Rating IP65
Dim (L x W x H) 100 x 82 x 22 mm