BOPLA 84308100.HMT1 Alubos Aluminium flanged box with IP65 rating
MPN
84308100.HMT1
Brand
BOPLA
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Germany
View Full Product Range (7)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
5 in stock, despatched in 4 working days
Type Flanged box
Material Aluminium
Enclosure Length 130mm
Enclosure Height 35mm
Enclosure Width 100mm
Colour Black (RAL 9005)
Dimensions (L x W x H) 130 x 100 x 35 mm