BOPLA 84207200.MT1 Alubos ABP Aluminium Casing black robust EMC damped
MPN
84207200.MT1
Brand
BOPLA
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Hungary
View Full Product Range (21)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
4 in stock, despatched in 4 working days
Type Treaded casing
Enclosure Length 200mm
Enclosure Width 210mm
Enclosure Height 74mm
Colour Black
Protection Rating IP65
Dim (L x W x H) 200 x 210 x 74 mm