BOPLA 84207150.H Alubos treaded Aluminium case black robust 1pc
MPN
84207150.H
Brand
BOPLA
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Hungary
View Full Product Range (21)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
4 in stock, despatched in 4 working days
Type Treaded casing
Enclosure Length 150mm
Enclosure Width 210mm
Enclosure Height 74mm
Colour Black
Protection Rating IP65
Dim (L x W x H) 150 x 210 x 74 mm