BOPLA 84136200.HMT1 Alubos case Aluminium black EMC damping 1pc
MPN
84136200.HMT1
Hungary
View Full Product Range (21)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
Available to back order
Type Treaded casing
Enclosure Length 200mm
Enclosure Width 138mm
Enclosure Height 34mm
Colour Black
Protection Rating IP65
Dim (L x W x H) 200 x 138 x 34 mm