BOPLA 84106100.HMT1 Alubos Casing Aluminium Black 1pc robust EMC damping
MPN
84106100.HMT1
Brand
BOPLA
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Hungary
View Full Product Range (21)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
2 in stock, despatched in 4 working days
Type Treaded casing
Enclosure Length 100mm
Enclosure Width 106mm
Enclosure Height 32mm
Colour Black
Protection Rating IP65
Dim (L x W x H) 100 x 106 x 32 mm