BOPLA 84046200.HMT1 Alubos Aluminium treaded case black 1pc robust EMC
MPN
84046200.HMT1
2 in stock, despatched in 4 working days
Type Treaded casing
Enclosure Length 200mm
Enclosure Width 108mm
Enclosure Height 42mm
Colour Black
Protection Rating IP65
Dim (L x W x H) 200 x 108 x 42 mm