BOPLA 84046150.HMT1 Alubos treaded black Aluminium case robust 1pc
MPN
84046150.HMT1
Brand
BOPLA
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Hungary
View Full Product Range (21)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
14 in stock, despatched in 4 working days
Type Treaded casing
Enclosure Length 150mm
Enclosure Width 108mm
Enclosure Height 42mm
Colour Black
Protection Rating IP65
Dim (L x W x H) 150 x 108 x 42 mm