BOPLA 83846200.HMT1 Ecoline treaded Casing Aluminium black 1pc
MPN
83846200.HMT1
Brand
BOPLA
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Hungary
Discontinued
Type Treaded casing
Enclosure Length 80mm
Enclosure Width 200mm
Enclosure Height 42mm
Protection Rating IP40
Dim (L x W x H) 80 x 200 x 42 mm