BOPLA 83246200.HMT1 Ecoline Aluminium treaded Casing 1 piece
MPN
83246200.HMT1
Brand
BOPLA
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Hungary
View Full Product Range (5)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
7 in stock, despatched in 4 working days
Type Treaded casing
Enclosure Length 120mm
Enclosure Width 200mm
Enclosure Height 42mm
Protection Rating IP40
Dim (L x W x H) 120 x 200 x 42 mm