BOPLA 83105200.MT7 BOS Ecoline Aluminium enclosure ecru/black 1pc.
Image Representative of Range
MPN
83105200.MT7
Brand
BOPLA
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Germany
View Full Product Range (12)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
3 in stock, despatched in 4 working days
Type Universal enclosure
Enclosure Length 200mm
Enclosure Height 52mm
Enclosure Width 106mm
Dimensions (L x W x H) 200 x 106 x 52 mm