BOPLA 83062100.MT7 BOS Ecoline enclosure Aluminium/ABS ecru/black
MPN
83062100.MT7
Brand
BOPLA
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Germany
View Full Product Range (12)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
Available to back order
Type Universal enclosure
Enclosure Length 100mm
Enclosure Height 22mm
Enclosure Width 57.5mm
Dimensions (L x W x H) 100 x 57.5 x 22 mm