BOPLA 83055200.HMT1 Ecoline Aluminium treaded housing black 1pc
MPN
83055200.HMT1
Hungary
Discontinued
Type Treaded casing
Enclosure Length 106mm
Enclosure Width 200mm
Enclosure Height 52mm
Protection Rating IP40
Dim (L x W x H) 106 x 200 x 52 mm