BOPLA 83055100.HMT1 Ecoline Set Aluminium Threaded Casing Ecru/Black
MPN
83055100.HMT1
Brand
BOPLA
EAN-13
Order Code
Country of Origin
Hungary
View Full Product Range (5)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
2 in stock, despatched in 4 working days
Type Treaded casing
Enclosure Length 106mm
Enclosure Width 100mm
Enclosure Height 52mm
Protection Rating IP40
Dim (L x W x H) 106 x 100 x 52 mm