TDK B72520T0300K062 SMD Varistor 47V Blue Compact with High Energy Absorption
MPN
B72520T0300K062
Order in multiples of 1
1,925 in stock, despatched in 4 working days
Type SMD varistor
Content 1
Dimensions (L x W x H) 3.20 x 1.60 x 1.55 mm
Height 1.55mm
Length 3.20mm
Max. V/DC 38V DC
V<sub>RMS</sub> 30V AC
V<sub>v</sub> 47V
Width 1.60mm