Starrett KBPS065C SDS Plus 2 Point Drill Bit 6.5 x 210mm
MPN
KBPS065C
50 in stock, despatched in 4 working days
This Starrett SDS Plus 2 Point Drill Bit has the following specifications:
Diameter: 6.5mm.
Overall Length: 210mm.
Working Length: 150mm.
Diameter 6.5mm
Length 210mm