Schneider Electric NSYCRN86200 Steel Enclosure (800x600x200)
Image Representative of Range
MPN
NSYCRN86200
Material Metal
Enclosure Length 200mm
Enclosure Width 600mm
Enclosure Height 800mm
Degree of protection (NEMA) Other
Depth 200mm
Freestanding false
Height 800mm
Transparent cover false
Width 600mm