Schneider Electric NSYCRN64200 Steel Enclosure (600x400x200)
Image Representative of Range
MPN
NSYCRN64200
View Full Product Range (33)
Qty Unit Price (Ex VAT)
Price per unit {{ this._page.IncVat ? 'Inc' : 'Ex' }} VAT
2 in stock, despatched same dayBack-order availability date - 21/05/2026
  • Jointless foam gasketing ensures lifetime protection against ingress of dust and liquids to IP55
Material Metal
Enclosure Length 200mm
Enclosure Width 400mm
Enclosure Height 600mm