Masach TECH MS544-20S Shielded enclosure EMI/RFI 1 pc
MPN
MS544-20S
Order in multiples of 1
99 in stock, despatched in 4 working days
Type Shielded enclosure
Enclosure Length 54.40mm
Enclosure Width 23.90mm
Enclosure Height 13.50mm
Content 1
Dimensions (L x W x H) 54.40 x 23.90 x 13.50 mm